הצלחות המשרד

בגלל סתירה בעדות השוטרים: בית המשפט זיכה צעירה מנהיגה בשכרות

נהג, תעצור בבקשה בצד

הנס של הנהג השתוי

טענה: ״שוטרי מודיעין פעלו בניגוד לחוק״

דו״ח המהירות בוטל - כי השמש לא זרחה

הנהג השיכור עלה על אי תנועה

קנס סימלי ופסילה ל-3 חודשים ומאסר על תנאי בתיק נהיגה ברכב ללא רישיון

פסילה של חודשיים בתיק שכרות

התקשר לדווח על תאונה עצמית ומצא את עצמו בסכנת מאסר

סגירת תיק מחוסר אשמה

זיכוי בתיק תאונת דרכים

נלכד ב–142 קמ"ש בלייזר, אבל זוכה בגלל טעויות המשטרה

חישוב פסילה מול משרד הרישוי והורדת משך הפסילה לשנתיים

זיכוי בתיק נהיגה בשכרות (פעם שנייה)

עו''ד חנה דוד

את דרכי המקצועית התחלתי בשנת 2000 כשהתגייסתי למשטרה. שירתי בה עד שנת עד 2009. במהלך השנים מילאתי במשטרה תפקידים שונים, החל משוטרת תנועה, עבור דרך חוקרת פלילית וכלה בתובעת. אחרי כ-7 שנות שירות במשטרה יצאתי ללימודי משפטים ובמהלך הלימודים גיליתי שאני נהנית מאוד מהתחום, ונהנית במיוחד מהאפשרות לעזור לאנשים שהסתבכו בפלילים ובעבירות תנועה, בשעתם הקשה ביותר. 

 

בתום הלימודים חזרתי למשטרה והמשכתי את דרכי כתובעת במשך כשנתיים נוספות. אבל החלום המשיך לנקר בי. למרות שיכולתי להמשיך ולשמש כתובעת הרגשתי שהמקום שלי הוא לא במשטרה אלא בכל מקום בו באמת אצליח לעזור לאנשים ולייצג 'נאשמים' שאינם אלא (ברוב המקרים) אנשים נורמטיביים שטעו בדרך. 

 

בשנת 2013, 3 שנים אחרי שהפכתי לעו"ד לדיני תעבורה (כשכירה) הגשמתי חלום ויצאתי לעצמאות שכולה מתן סיוע לאנשים ברגעים הקשים בחייהם.

כ-20 שנות ניסיון במקצוע הביאו אותי לרמת היכרות גבוהה עם המערכת ועם האנשים שמניעים אותה;  השוטרים שאחראים על האכיפה; המסמכים שהם והחוקרים ממלאים; המכשירים שהם מפעילים; אופיין של החקירות; התנהלותה של התביעה והיכרות אפילו עם השופטים שמקבלים את תיק הראיות וגוזרים את דין הנאשם. 

 

 

Scroll to Top
× צריכים עזרה?