אודות

עו''ד חנה דוד

את דרכי המקצועית התחלתי בשנת 2000 כשהתגייסתי למשטרה. שירתי בה עד שנת עד 2009. במהלך השנים מילאתי במשטרה תפקידים שונים, החל משוטרת תנועה, עבור דרך חוקרת פלילית וכלה בתובעת. אחרי כ-7 שנות שירות במשטרה יצאתי ללימודי משפטים ובמהלך הלימודים גיליתי שאני נהנית מאוד מהתחום, ונהנית במיוחד מהאפשרות לעזור לאנשים שהסתבכו בפלילים ובעבירות תנועה, בשעתם הקשה ביותר. 

 

בתום הלימודים חזרתי למשטרה והמשכתי את דרכי כתובעת במשך כשנתיים נוספות. אבל החלום המשיך לנקר בי. למרות שיכולתי להמשיך ולשמש כתובעת הרגשתי שהמקום שלי הוא לא במשטרה אלא בכל מקום בו באמת אצליח לעזור לאנשים ולייצג 'נאשמים' שאינם אלא (ברוב המקרים) אנשים נורמטיביים שטעו בדרך. 

 

בשנת 2013, 3 שנים אחרי שהפכתי לעו"ד לדיני תעבורה (כשכירה) הגשמתי חלום ויצאתי לעצמאות שכולה מתן סיוע לאנשים ברגעים הקשים בחייהם.

כ-20 שנות ניסיון במקצוע הביאו אותי לרמת היכרות גבוהה עם המערכת ועם האנשים שמניעים אותה;  השוטרים שאחראים על האכיפה; המסמכים שהם והחוקרים ממלאים; המכשירים שהם מפעילים; אופיין של החקירות; התנהלותה של התביעה והיכרות אפילו עם השופטים שמקבלים את תיק הראיות וגוזרים את דין הנאשם. 

 

 

הרשת הענפה של הקשרים שתוויתי בכל הארץ פותחת בפני דלתות גם כיום, ומסייעת להביא 'נאשמים' שאני מייצגת לזיכוי או לעונש מינימלי. קל יותר להגיע לתוצאות שכאלה כשאת מכירה את הנפשות הפועלות ויודעת באיזה מהלך לבחור, מה לעשות ובדיוק באילו מילים להשתמש כדי להגיע אל התוצאה המיוחלת.

גם כיום, כעורכת דין שמומחיותה בתחום התעבורה והפלילים, וכבעלת תואר ראשון בחינוך ותואר ראשון במשפטים, חשוב לי להשקיע בכל תיק שמגיע למשרדי, לטפל בלקוחותיי באופן הכי רציני ויעיל שאפשר, והכל במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורך.

Scroll to Top